Whatsapp
20+ yıllık tecrübe ... BST Sızdırmazlık
BST Sızdırmazlık Elemanları Sanayi ve Dış Ticaret Limitet Şirketi 2013 yılında, konusunda uzman, sektörde uzun yıllar deneyim sahibi, genç ve dinamik girişimciler tarafından kurulmuştur. Faaliyet alanı olarak salmastra sektörünü hedef alan BST Sızdırmazlık Elemanları; pompa, kompresör, karıştırıcı-mikser ve diğer sızdırmazlık uygulamalarına ihtiyaç duyan her sektöre hizmet vermektedir. Kimya, ilaç, enerji, tekstil, gıda, kâğıt, denizcilik, petrokimya ve rafineri başta olmak üzere birçok endüstri alanında çözüm ve hizmet ortağı olmayı taahhüt eden BST, uzman kadrosu, teknik bilgi ve birikimiyle Türk sanayisine katkılarını sürdürmektedir.
  • Misyonumuz
    En kaliteli ürünü, en hızlı ve doğru şekilde yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine ulaştırarak % 100 müşteri memnuniyetini sağlayıp, kurumsal alt yapısıyla beraber örnek bir işletme meydana getirmek.
  • Vizyonumuz
    Kendi bünyesinde yaptığı ar-ge ve ür-ge çalışmaları sayesinde sahip olduğu patentli ürün gamını kullanan ve başta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya ihracat yaparak uluslararası en büyük pompa üreticilerinin bir numaralı tedarikçisi olmak.
BST Sızdırmazlık sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close
BST Sızdırmazlık sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close